Bizim Ev Datça

Hikayemiz

Hikayemiz ile yeni hayatlara ilham olmayı başarıyor, yeni tasarımlarla keyifli tatil sunuyoruz.

Hikayemiz 2015 yılında yamaçta bir çoban evini alıp restore ederek başladı. Kargı Koyu yamaçlarını kaplayan makiliklerin üzerinde, tam da mavi ve yeşilin birleştiği noktada 22 metrekarelik küçük bir yaşam hayaliydi bizimki.
Datça mimarisinin taş ev orijinalliği korunarak yenilenen yamaçtaki evimiz uzun zamandır siz misafirlerimizin güzel anılarıyla dolup taşarken yılın her günü kapıları huzura açılmaya devam ediyor.
Anlatacak ne çok şey var…
Bizim sırrımız belki de son dokunuş yalnızca. Yoksa Kargı Koyu yıllar yılı nasıl aynı zarafetiyle görenleri kendine hayran bırakıyorsa, nasıl adeta doğanın bir parçasıymışçasına taş evler bütünleştiyse bu topraklarla, biz de bu uyuma günümüzün modern sofistike dokunuşlarını eklemeye çalıştık elimizden geldiğince.

Bizim Ev Kargı 4.500 metrekare bahçe içerisinde harap bir Datça evinin restore edilmesiyle başlayan bir yaşamın öyküsü.
Yaşam diyoruz çünkü…
Bu hikayede her şey, yaşamak istediğimiz hayatı sizinle paylaşmak üzerine kuruldu.
Yenilenen bir Datça evinden yaratılmış 3 taş odamızın yanı sıra bir tek ağaç dalı kesmeden doğayla uyumlu 4 mobil vagon evimizi bahçeye park ettik.
Datça’da yaşamın dingin ve doğal halini deneyimleyebilmeniz bizim için çok önemliydi. Bu sebeple bahçemizde yetiştirdiğimiz mevsim sebzeleri, kümesimizden günlük taze yumurtalar ve mis gibi kokan taş fırından çıkan Datça ekmeğiyle size “bizim evde” hissettirebileceğimiz bir yer Bizim Ev Datça Kargı...
Siz misafirlerimizin anılarıyla öyküsü büyüyecek yaşam dolu bir yer…

Yamaçtaki Ev Değişim Süreci

Neredeyiz?

İletişim

Konaklama Rezervasyon: 0533 253 80 48 - 0252 712 80 48
Restoran & Sahil Rezervasyon: 0533 266 10 99

info@bizimevdatca.com

Takip Edin

Sosyal Medya Kanalları

Fırsatları Takip edin

Özel Teklifler İçin Kaydolun

© Copyright 2021 BizimEvDatca